Kullanım Koşulları

Akarlar Döner » Kullanım Koşulları 
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Akarlar Döner 'e (Bu metinde "Akarlar Döner " olarak kullanılacaktır) aittir.

Akarlar Döner internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. 

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, 

Akarlar Döner' nin yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. 


Site kullanıcısı Akarlar Döner internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://www.altundokum.com.tr  internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.
Akarlar Döner   internet sitesini ziyaret eden ve Akarlar Döner sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır. 

Tüm Sorularınız İçin

+90 332 249 76 35